top of page

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je pro ubytované kuchyň, pergola pro venkovní posezení včetně grilu. K ubytování je možné si pronajmout i srub. Pokud nebudete chtít vlastní stravování, je možné se domluvit individuálně. Objednáváme jídlo z nedaleké restaurace, kde výborně vaří. K dispozici je Wi-Fi. Pro volnočasové vyžití rádi poradíme, kam vyrazit na výlet. V létě hosté ocení koupání v nádherném zaplaveném lomu pouhých pár minut chůze od ranče. Hostům rádi půjčíme i deskové hry.

Celý areál je nekuřácký. Ubytování s domácími zvířaty mimo koně není možné. 

V den příjezdu ubytování po 14.00, vyklizení pokojů pak poslední den pobytu do 10.00. 

misarazdikova-8620_edited.png

Dvoulůžkový pokoj

Nabízíme dvoulůžkové pokoje se dvěma postelemi nebo s manželkou postelí. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Dvoulůžkové pokoje máme k dispozici čtyři. 

Cena je od 900 Kč/ noc/pokoj

misarazdikova-9079.jpg

Srub jak z Divokého západu

Pokud hledáte ubytování pro partu přátel nebo místo pro dobrodružství s dětmi, oceníte ubytování ve srubu. Kapacita srubu je 20 osob. Sociální zařízení k dispozici přímo na ranči stejně jako další zázemí. Nutné vzít si s sebou vlastní spacák. U srubu je k dispozici soukromé posezení s ohništěm hned vedle Touškovského potoka.

 

Cena pronájmu srubu se odvíjí od délky pobytu / na dotaz 

misarazdikova-9079.jpg
misarazdikova-8696.jpg

Ubytování s koněm

Přijeďte k nám na dovolenou s koněm. Pro sebe si zvolte, zda vám bude více vyhovovat ubytování v penzionu či ve srubu. Pro koně jsou k dispozici boxy i výběhy. V areálu je aréna a kruhová jízdárna.

Cena krátkodobého ustájení je 250 Kč/den/box

bottom of page